biuro turystyczne eurolines
wybierz język: pl en fr

Pośrednictwo pracy

Szukasz pracy? Z przyjemnością pomożemy Ci ją znaleźć. Zgłoś się do nas, a w krótkim czasie przedstawimy Ci listę interesujących ofert. Wspieramy osoby zainteresowane zatrudnieniem sezonowym, jak również poszukującym stałego etatu. Oszczędzamy przy tym Twój czas i pomijamy propozycje, które nie pasują do Twoich oczekiwań.

Stale współpracujemy zarówno z pracodawcami z Tarnowa, jak i z firmami działającymi poza granicami Polski. Co ważne, w przypadku pracy za granicą, pomagamy w uzyskaniu gwarancji zatrudnienia i zakwaterowania jeszcze przed wyjazdem. Dzięki temu dojeżdżając na miejsce, doskonale wiesz, czego się spodziewać i na co liczyć.

Praca zagranicą

Prowadząc pośrednictwo pracy, dbamy o aktualność naszej bazy ofert i o sprawne wykonywanie wszystkich procedur. Minimalizujemy przy tym wszystkie formalności. Prostota to jednak tylko jedna strona medalu. Drugą jest fakt, że dostarczamy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Tak, byś był zadowolony z pracy, którą pomożemy Ci znaleźć!

Pomagamy nie tylko osobom szukającym pracy. Jeśli jesteś pracodawcą zainteresowanym szybkim pozyskaniem pracowników – doskonale trafiłeś. W krótkim czasie znajdziemy osoby zainteresowane Twoją ofertą. Dokonamy przy tym wstępnej selekcji kandydatów, dzięki czemu proces rekrutacji stanie się znacznie prostszy i nie będzie obciążać działu HR Twojego przedsiębiorstwa.

Kontakt w sprawie pośrednictwa pracy za granicą: +48 606 267 420

skontaktuj się z nami

  • Tarnów, ul. Krakowska 25, tel. 14 6 888 777
    ul. Dworcowa 1 (dworzec autobusowy), tel. 14 6 390 577
  • Rzeszów , ul. Grunwaldzka 30a, tel. 17 8 523 544
  • Katowice ,  ul. P. Skargi 4/2a, tel. 32 7 484 720
  • Żory, al. Niepodległości, tel. 32 4 696 048
  • Czerwionka-Leszczyny, ul. 3 Maja 24, tel. 32 4 229 442
zapytaj o ofertę wypełnij formularz