biuro turystyczne eurolines
wybierz język: pl en fr

Wynajem lokali handlowych i biurowych Tarnów

Siedziba firmy zawsze jest jej wizytówką – i to niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep, punkt usługowy, czy klasyczne biuro. Wiedząc o tym, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertą. Lokale komercyjne, które proponujemy, są w idealnym stanie i można zagospodarować je w praktycznie dowolny sposób. To dokładnie to, czego potrzebujesz dla swojego biznesu!

Wiemy, że jak każdy przedsiębiorca, masz swoje indywidualne potrzeby. Właśnie dlatego nasza oferta uwzględnia lokale o różnej powierzchni i liczbie pomieszczeń. Mamy propozycje dla małych i dużych firm. Tych kilkuosobowych i tych o większych wymaganiach. Wszystko w komfortowych, przestronnych wnętrzach, nadających się zarówno na pomieszczenia typowo pracownicze, jak i na gabinety.

Dobra lokalizacja

Wnętrza to nie wszystko. Nasze nieruchomości znajdują się w samym centrum Tarnowa. Lokalizacja ta zapewni Ci prestiż, a Twoim klientom łatwiej będzie dotrzeć do Twojego biura. Jednocześnie świetne skomunikowanie z innymi dzielnicami miasta będzie sporym ułatwieniem dla pracowników. Czegóż chcieć więcej?

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz. Z przyjemnością zaproponujemy Ci lokal, który spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy też do naszego biura, gdzie przy aromatycznej kawie omówimy wszelkie szczegóły najmu powierzchni w naszych biurowcach, a następnie zaprezentujemy wnętrza przykładowych lokali. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, przenosząc do nich swoją firmę!

DO WYNAJĘCIA LOKALE HANDLOWO - USŁUGOWE ORAZ POWIERZCHNIE BIUROWE


DO WYNAJĘCIA LOKALE HANDLOWO - USLUGOWE ORAZ POWIERZCHNIE BIUROWE W CENTRUM TARNOWA

DO WYNAJĘCIA LOKALE HANDLOWO - USŁUGOWE ORAZ POWIERZCHNIE BIUROWE


DO WYNAJĘCIA LOKALE HANDLOWO - USLUGOWE ORAZ POWIERZCHNIE BIUROWE W CENTRUM TARNOWA
 

skontaktuj się z nami

  • Tarnów, ul. Krakowska 25, tel. 14 6 888 777
    ul. Dworcowa 1 (dworzec autobusowy), tel. 14 6 390 577
  • Rzeszów , ul. Grunwaldzka 30a, tel. 17 8 523 544
  • Katowice ,  ul. P. Skargi 4/2a, tel. 32 7 484 720
  • Żory, al. Niepodległości, tel. 32 4 696 048
  • Czerwionka-Leszczyny, ul. 3 Maja 24, tel. 32 4 229 442
zapytaj o ofertę wypełnij formularz